Adnan Kahveci Blv. N:138 Bahçelievler / İst.
Özkan S.

Şirketime kesilen bir vergi cezası ile ilgili vergi avukatı Mustafa Bulut’a başvurdum ve gerçekten memnun kaldım. Hizmetlerin kalitesi mükemmeldi ve ekip gerçekten profesyonel ve ilgiliydi. Özellikle, hizmeti almaya başlamadan önce bana verilen danışmanlık hizmeti çok yararlı oldu ve tüm sorularımı yanıtladı. Hizmet süresi boyunca herhangi bir problem yaşamadım ve sonuçları gerçekten beğendim.

Özkan S.

Firma Sahibi
Kemal Ö.

Ticari bir sözleşme ile ilgili şirket avukatı olan Avukat Mustafa Bulut ile internet üzerinden iletişime geçtim ve gerçekten memnun kaldım. Hizmet kalitesi mükemmeldi ve hizmetleri de çok profesyonel ve yardımseverdi. Özellikle müşteri hizmetleri ekibi gerçekten ilgili ve yararlı oldu. Sorunlarımı çözmek için ekstra çaba sarf ettiler ve hızlı bir şekilde cevap verdiler. Öneriyorum.

Kemal Ö.

Özel Sektör
Seyma D.

Avukat Mustafa Bulut’un özgeçmişini incelediğimde İdare hukuku avukatı, idari hukuk alanında uzmanlaşmış olduğunu gördüm. Kendisine gönül rahatlığı ile vekaletname verdim. Verdiği hizmet için çok teşekkür ederim.

Seyma D.

Özel Sektör
Pınar K.

657’ye tabi memur olarak çalışıyorum. Tarafıma yapılan son tayin yerim mevzuata uygun değildi. İdareyle görüşsem de sorunu halledemedim. Mustafa Bey’e çok minnettarım, bir idare avukatı olarak işinin ehli.

Pınar K.

Kamu Sektörü
Nezahat G.

Avukat Mustafa Bulut’a çok teşekkür ederim. Firmama vergi cezaları gelmişti, vergi avukatı arayışımda kendisini internetten buldum. Kendisinin iletişimi çok iyi ve işinde profesyonel. Tavsiye ederim.

Nezahat G.

Firma Sahibi
Kasım D.

Benim imzamı ve bilgilerimi kullanarak hakkımda şirket kurulmuştu. Vergi avukatı Mustafa Bey sağolsun konuyla ilgili çok yardımcı oldu. Müfettiş görüşmelerine kendisi katılıp sorunu halletti.

Kasım D.

Özel Sektör