Adnan Kahveci Blv. N:138 Bahçelievler / İst.

Mustafa Bulut Hukuk Bürosu Avukatları

Avukatlarımıza ulaşmak için, soru sormak için iletişim sayfamızdaki numaralardan bize ulaşabilir, avukatlarımızın sosyal medya hesaplarından kendilerine mesaj gönderebilir veya sitemiz üzerindeki iletişim formlarını kullanabilirsiniz.

Haftaiçi 09:00 – 18:30 saatleri arasında Bahçelievler ilçesindeki hukuk ofisimizi ziyaret ederek bizlerle yüz yüze görüşme imkanı sağlayabilir ve hukuki desteklerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Müvekkillerimiz Bizi Anlatıyor

Başarıyla hukuki destek sağladığımız, dava süreçlerinde hem yanlarında durduğumuz hem de başarılı sonuçlar aldığımız müvekkilerimizin kısa yorumları.

Pınar K.

657’ye tabi memur olarak çalışıyorum. Tarafıma yapılan son tayin yerim mevzuata uygun değildi. İdareyle görüşsem de sorunu halledemedim. Mustafa Bey’e çok minnettarım, bir idare avukatı olarak işinin ehli.

Pınar K.

Kamu Sektörü
Nezahat G.

Avukat Mustafa Bulut’a çok teşekkür ederim. Firmama vergi cezaları gelmişti, vergi avukatı arayışımda kendisini internetten buldum. Kendisinin iletişimi çok iyi ve işinde profesyonel. Tavsiye ederim.

Nezahat G.

Firma Sahibi
Kasım D.

Benim imzamı ve bilgilerimi kullanarak hakkımda şirket kurulmuştu. Vergi avukatı Mustafa Bey sağolsun konuyla ilgili çok yardımcı oldu. Müfettiş görüşmelerine kendisi katılıp sorunu halletti.

Kasım D.

Özel Sektör

Uzman Avukatlarımız

Davalarınızda yanınızda olan, hakkınızı koruyan bilgili, deneyimli ve alanında uzman olan avukat ekibimiz.

Av. Mustafa Bulut

Av. Mustafa Bulut

Vergi Hukuku

T.C. Adalet Bakanlığı Bilirkişilik Daire Başkanlığı İstanbul Bölgesi Bilirkişi listesinde faal olarak bilirkişilik yapmaktadır.

Av. Aytaç Kındır

Av. Aytaç Kındır

İş & İşletme Hukuku

İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifikası sahibidir. İş Hukuku alanında faaliyet göstermektedir.

Av. Hakan Taştemir

Kentsel Dönüşüm Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Ceza Hukuku alanında faaliyet göstermektedir.