Adnan Kahveci Blv. N:138 Bahçelievler / İst.

Mustafa Bulut Hukuk Bürosu Avukatları

Avukatlarımıza ulaşmak için, soru sormak için iletişim sayfamızdaki numaralardan bize ulaşabilir, avukatlarımızın sosyal medya hesaplarından kendilerine mesaj gönderebilir veya sitemiz üzerindeki iletişim formlarını kullanabilirsiniz.

Haftaiçi 09:00 – 18:30 saatleri arasında Bahçelievler ilçesindeki hukuk ofisimizi ziyaret ederek bizlerle yüz yüze görüşme imkanı sağlayabilir ve hukuki desteklerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Müvekkillerimiz Bizi Anlatıyor

Başarıyla hukuki destek sağladığımız, dava süreçlerinde hem yanlarında durduğumuz hem de başarılı sonuçlar aldığımız müvekkilerimizin kısa yorumları.

Özkan S.

Şirketime kesilen bir vergi cezası ile ilgili vergi avukatı Mustafa Bulut’a başvurdum ve gerçekten memnun kaldım. Hizmetlerin kalitesi mükemmeldi ve ekip gerçekten profesyonel ve ilgiliydi. Özellikle, hizmeti almaya başlamadan önce bana verilen danışmanlık hizmeti çok yararlı oldu ve tüm sorularımı yanıtladı. Hizmet süresi boyunca herhangi bir problem yaşamadım ve sonuçları gerçekten beğendim.

Özkan S.

Firma Sahibi
Kemal Ö.

Ticari bir sözleşme ile ilgili şirket avukatı olan Avukat Mustafa Bulut ile internet üzerinden iletişime geçtim ve gerçekten memnun kaldım. Hizmet kalitesi mükemmeldi ve hizmetleri de çok profesyonel ve yardımseverdi. Özellikle müşteri hizmetleri ekibi gerçekten ilgili ve yararlı oldu. Sorunlarımı çözmek için ekstra çaba sarf ettiler ve hızlı bir şekilde cevap verdiler. Öneriyorum.

Kemal Ö.

Özel Sektör
Seyma D.

Avukat Mustafa Bulut’un özgeçmişini incelediğimde İdare hukuku avukatı, idari hukuk alanında uzmanlaşmış olduğunu gördüm. Kendisine gönül rahatlığı ile vekaletname verdim. Verdiği hizmet için çok teşekkür ederim.

Seyma D.

Özel Sektör

Uzman Avukatlarımız

Davalarınızda yanınızda olan, hakkınızı koruyan bilgili, deneyimli ve alanında uzman olan avukat ekibimiz.

Av. Mustafa Bulut

Av. Mustafa Bulut

Vergi Hukuku

T.C. Adalet Bakanlığı Bilirkişilik Daire Başkanlığı İstanbul Bölgesi Bilirkişi listesinde faal olarak bilirkişilik yapmaktadır.

Av. Aytaç Kındır

Av. Aytaç Kındır

İş & İşletme Hukuku

İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifikası sahibidir. İş Hukuku alanında faaliyet göstermektedir.

Av. Hakan Taştemir

Kentsel Dönüşüm Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Ceza Hukuku alanında faaliyet göstermektedir.