Telefon: 0(212) 232 32 63

HİZMETLERİMİZ

Şirket Avukatlığı

Şirketlerin hukuki sorunlar karşısında profesyonel destek alması büyük öneme sahiptir. Problemlerin kısa sürede ve etkili biçim ..

Detaylar

Vergi Davaları

Vergi idareleri bünyesinde mükellefler için ele alınan pek çok çalışma genelde adil ve hatasız, doğru, zamanında yapılmad ..

Detaylar

Danışmanlık Hizmetleri

İstanbul merkezli hukuk büromuzda, bireysel veya kurumsal müvekkillerimiz için mesleki tecrübeye sahip avukatlarımız, danışmanlık hi ..

Detaylar

Boşanma Avukatı-Aile Hukuku-Miras Hukuku

Evli çiftler zaman zaman fikir ayrılıklarına düşmekte ve evliliklerini sonlandırmak istemektedir. Mal paylaşımı, nafaka, velayet gibi duruml ..

Detaylar

İŞ HUKUKU-İŞÇİ İŞVEREN İLİŞKİLERİ

İŞ HUKUKU İŞÇİ – İŞVEREN İLİŞKİLERİ   İŞTEN ÇIKARILAN İŞÇİNİN HAKLARI NELERDİR?   &nbs ..

Detaylar

Ceza Hukuku

Ceza hukuku, Türk hukuk sistemi içinde yer alan önemli hukuk dallarından birisidir. Genel anlamda Türk Ceza Kanunu kapsamında suç ..

Detaylar

Şirketlerin Mali Denetimi & Danışmanlık & Raporlama

Mali denetim, yönetimce hazırlanmış olup; geçmişe dönük, belli bir raporlama standardına göre yapılandırılan test etme işidi ..

Detaylar

Şirketlerde Kurumsal Yönetim

Kurumsal yönetim konusunda, literatürde farklı tanımlamalara gidilmiştir. Türkiye’de “corporate governance” kavramının, T& ..

Detaylar

Stratejik Kurumsal Yapılandırma

Kurumsal yapılandırma şirketler için hayati önem taşıyan stratejilerin başında gelmektedir. Bir şirkette kurumsal yapılanmaya ilk adım, ş ..

Detaylar

Kurumsal İmaj ve İtibar Yönetimi

Kurumsal imaj, müşterilerin; o kuruma ilişkin izlenimlerini, duygularını, düşüncelerini ve de algılarını belirmektedir. Müşterileri ..

Detaylar

Risk Yönetimi

Risk, işletmeler için piyasada başarıya ulaşabilme ihtimallerini etkiler. İşletmelerin hem yönetimsel hem finansal konularda başarıya ulaşm ..

Detaylar

Personel Eğitimi

Personelin verimli çalışması, niteliklerinin işe uyumuna bağlıdır. Herhangi bir sebeple bu denge bozulmaması için, personel eğitimlerine ..

Detaylar

Kurumsal İç Denetim & Danışmanlık & Raporlama

Kurumsal olabilmek için disiplinli ve profesyonel bir çalışma alanı oluşturmak gerekmektedir. Bu sayede kurumsal bir iş yerinin hedeflerine u ..

Detaylar

Kurumsal İç Kontrol Sisteminin oluşturulması

İç kontrol sistemi, işletme organizasyonlarında; yönetim kurulu, yöneticiler ve çalışanlar tarafından yönlendirilen bir kavra ..

Detaylar

Kurum içi Performans Denetimi & Danışmanlık & Rapor

 Kurum içi performans denetimi, işletmelerin başarısını direk olarak etkileyen bir çalışmadır. Bu konuda hazırlanan raporlar, işlet ..

Detaylar

Performans Esaslı Yönetim Sisteminin oluşturulması

Performans esaslı yönetim sistemi, bir kurumun; kurumdaki iş performansı ve faaliyetlerin öncelikli baz alınarak yönetilmesidir. Performans e ..

Detaylar